logo
 

Fotogalerie Pátého oddílu Praha

Naše webová fotoalba

Pětka Praha

 

Hjem > Zpěvníky Pětky > Zpěvník "Křivoklát Open 2000"

F: Ungata parí

V oddíle se zpívá přinejmenším od padesátých let. Ale teprvre před asi 15ti lety si jí Švígo pískal v práci a jeho senegalský kolega mu sdělil, že je to jejich lidová písnička a text znamená "Pojedem do Paříže". V albu CD-1 je č. 32.

Velryba_Lusky_2005_23_resize.JPG Velryba_Lusky_2005_57_resize.JPG 32_Ungata_parí.pdf 06_Diabolo.mp3 Nizbor_2007_026.jpg Velryba_Lusky_2005_37_resize.JPG Vybrnice_33.jpg Nizbor_2007_045.JPG Vybrnice_15.jpg
Giv karakter til denne fil (Ingen stemmer endnu)
 
   
   

Vælg dit sprog: