logo
 

Fotogalerie Pátého oddílu Praha

Naše webová fotoalba

Pětka Praha

 

Hjem > Zpěvníky Pětky > CD-1: Písničky Pětky (nahráno 1972-197x)

Daisy - č. 18

Že se jedná o anglickou písničku a o kopretinu a rozhodování mám - nemám snad ví každý. Kdo ne, tak se mne optejte. By the way: má někdo z vás kolo pro dva ("bycicle made for two") ?

Vybrnice_31.jpg Nizbor_2007_013.jpg deti_6160.JPG 18_Daisy-daisy.mp3 1-ohniste_6143.JPG 4-ohen_6208.JPG Vybrnice_23.jpg Vybrnice_04.jpg asa_6175.JPG
Giv karakter til denne fil (Ingen stemmer endnu)
 
   
   

Vælg dit sprog: