logo
 

Fotogalerie Pátého oddílu Praha

Naše webová fotoalba

Pětka Praha

 

Hjem > Zpěvníky Pětky > CD-1: Písničky Pětky (nahráno 1972-197x)

Hurá točme - č. 12

Jedna ze základních oddílových písní, zpívá se nejspíš od roku, kdy Braťka ve dvacátých letech tměnil Pětku ze suchozemské na vodní. Přesto jsme do dneška ještě tábor v Angole neměli, ani na žádnej výlet tam si nemohu vzpomenout ;-) Co myslí dnešní kapitanát ??

Nizbor_2007_037.jpg Vybrnice_31.jpg www-06_Onam_onamo.jpg 12_Hurá-točme.mp3 deti_6160.JPG 1-ohniste_6143.JPG Vybrnice_23.jpg 4-ohen_6208.JPG Vybrnice_04.jpg
Giv karakter til denne fil (Ingen stemmer endnu)
 
   
   

Vælg dit sprog: