logo
 

Fotogalerie Pátého oddílu Praha

Naše webová fotoalba

Pětka Praha

 

Hjem > Zpěvníky Pětky > CD-1: Písničky Pětky (nahráno 1972-197x)

Hurá točme - č. 12

Jedna ze základních oddílových písní, zpívá se nejspíš od roku, kdy Braťka ve dvacátých letech tměnil Pětku ze suchozemské na vodní. Přesto jsme do dneška ještě tábor v Angole neměli, ani na žádnej výlet tam si nemohu vzpomenout ;-) Co myslí dnešní kapitanát ??

Nizbor_2007_037.jpg 19_Jimmy_Lackland.pdf 2-cedule_6171.JPG Vybrnice_13.jpg 12_Hurá-točme.mp3 www-06_Onam_onamo.jpg Vybrnice_31.jpg Nizbor_2007_013.jpg deti_6160.JPG
Giv karakter til denne fil (Ingen stemmer endnu)
 
   
   

Vælg dit sprog: